start
nasz hotel
dlaczego SPA
cennik
kontakt

Ranczo Pongo to kompleksowy obiekt który powstał z myślą o szkoleniu, opiece oraz umilaniu czasu psiakom które nie mają gdzie zostać pod nieobecność swojego właściciela.

Hotel dla zwierząt

Ranczo nasze od lipca 2011 roku nie tylko zmieniło swoją nazwę zmieniło ale również lokalizację i mieści się w Marszewie jest to dzielnica Gdyni która położona w pięknej dolinie lasu a jednocześnie bardzo blisko miejskiej aglomeracji. Nasz nowy adres: Marszewo ul. Marszewska 1a - 1km od Pustek Cisowskich.

Hotel dla zwierząt


Dojazd do naszego Ranczo jest bardzo prosty ,szczegółowe wskazówki zobacz na mapie...

Zapewniamy opiekę całodobową jak i kilkugodzinną, przyjęcia i odbiory psiaków
odbywają się tylko i wyłącznie w godzinach od 8.30 do 17.30.

UWAGA !!!
Oglądanie naszego ranczo jest możliwe od 11.00-13.00 codziennie( bardzo prosimy o wyrozumiałości - resztę czasu musimy poświęcić naszym podopiecznym na szkolenia, zajęcia, zabawę, spacery i karmienie )


Czujną opiekę jak i szkolenia sprawują tacy o to pozytywnie nastawieni do zwierząt ludzie.

Ja :) Renata Pawłowska

Stworzyłam kilka lat temu PONGO i wiem że to jest to co mi się udało w życiu najlepiej. Kocham to co robię, uwielbiam psy i nigdy nie żałuję czasu poświęconego im. Psy są moją pasją od dziecka i nie wyobrażam sobie życia bez nich.

Ewa i Iza - Opiekunowie

Leszek Starościak - szkoleniowiecZapraszamy do odwiedzenia naszej strony i dziękujemy za zainteresowanie hotelem Hotel dla zwierząt

Gdynia, ul. Marszewska 1A   |   e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć    |   telefon 697 55-22-60
© 2017 pongo.pl   |   design by GreenMouse.pl

UWAGA: Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie zdjęć z tej strony do jakichkolwiek celów!